Zpěvačka Dara Rolins (40) se pyšní štíhlou postavou, kterou jí leckteré kolegyně mohou jen tiše závidět. Nikdy se však netajila tím, že je za tím odříkání v jídle a také hodiny dřiny, ať už na pódiu, nebo v tělocvičně.

Během Vánoc ale i ona popustila uzdu svým vášním! S chutí se pustila do cukroví, bramborového salátu a dalších pochoutek, pod kterými se o svátcích stoly jenom prohýbají. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. „Užijte si neděli a pevnou vůli při dietě, milé slečny, milé dámy. Já začínám od pondělka Vánoční skóre 4 kila plus! Brrrrrrrrrrrrr…,“ svěřila svému facebookovému profilu Dara Rolins.

Pro útlou zpěvačku by ale nemělo být shazování kil velkým problémem. Cvičí často a ráda. A nejen to! Pravidelně zařazuje očišťovací kúru, kdy sází buď na ovoce a zeleninu, nebo na rýži. „Chutná mi, takže ty tři dny to hravě vydržím. Smíchám ji s vývarem a kila jdou dolů,“ pochvaluje si Dara. Stejnou službu vám ale udělá i rýže smíchaná se zeleninou, kuřecím masem nebo třeba ovocem, milovníci asijským chutí pak v této souvislosti nedají dopustit na sushi.

Foto: showpix.cz; profimedia.cz