Když slavný potomek vyjde v uměleckých stopách svého rodiče, je vystaven ještě mnohem tvrdší kritice, než kdyby se narodil do "obyčejné" rodiny. Dceru oblíbené písničkářky Lenky Filipové (59) Lenny to ale může nechávat v klidu.

"Písničku All My Love jsem poprvé slyšela před rokem coby singl australské kapely Dallas Frasca. Dávala jsem tehdy svou písničku You’re My Everything do mezinárodní soutěže International Songwriting Competition, které se zúčastnili také lidé z Dallas Frasca," nechala se slyšet dcera známé zpěvačky.

Ve stínu slavné maminky ale rozhodně být nechce. "Jejich All My Love mě okamžitě zaujala a říkala jsem si, že bych ji mohla zkusit udělat po svém," říká Lenny.

LENNY_natáčení klipu ALL MY LOVE_foto Ivan Kahunn (7)

"Na natáčení s Jirkou Marshalem jsem se moc těšila. Jeho práce se mi opravdu líbí a má skvělé nápady, které zvládne perfektně přenést na kameru. Věřím, že spolupráce s ním se povedla a lidem se klip All My Love bude líbit," dodává mladá umělkyně, které kritici předvídají velkou budoucnost.

Její talent ale nyní můžete posoudit i vy, šikovná Lenny si pro vás připravila nový videoklip All My Love. Co myslíte, nakolik je tato slavná dcera talentovaná?

Zdroj: Youtube

Foto: Ondřej Pýcha a Ivan Kahún, Universal Music