Herečka Jitka Čvančarová (36) se, narozdíl od mnoha jiných žen, příliš netrápí tím, že nemá postavu jako dívky z titulních stran módních magazínů.

Vyznává totiž úplně jiné hodnoty, mnohem víc ji těší, že má po boku milujícího manžela, úspěšného tanečníka Petra Čadka a také dceru Elenku, která oběma dělá jen samou radost.

"Váha se mi pohybuje nahoru a dolů a mám plnější tvary. Prostě nikdy nebudu vychrtlá, i když se mi třeba takové dívky svým způsobem líbí. Obdivovala jsem baletky, které sice neměly žádný zadek ani prsa, ale mohly se pochlubit ladným pohybem," nechala se slyšet s tím, že ale nechtěla vypadat jako ony.

Fanoušci StarDance a televizní diváci by přitom s Jitkou nesouhlasili, protože i její taneční kreace mnohokrát ocenili jako velmi povedené a ladné.

Naposledy se Čvančarová blýskla v pořadu Pomozte dětem, kde vystoupila se svým manželem a vystoupila dokonce v kroji! Za svůj výkon se rozhodně nemusela stydět a bylo na první pohled jasné, že tanec má temperamentní herečka v krvi.

Manželé Petr Čadek a Jitka Čvančarová předvedli vskutku vášnivý tanec.

Tento pohyb navíc nebere jako nutné zlo, ale jako zábavu, a tak se mu věnuje často a ráda. Nehledě na to, že právě pohyby na parketu jsou i skvělým způsobem, jak zformovat svou postavu a shodit nějaké to kilo.

Jitka Čvančarová s Petrem Čadkem se postarali o vskutku povedené číslo.

Foto: Herminapress.cz