Herečka Tatiana Vilhelmová (35) je milující trojnásobnou maminkou, která ale dobře ví, jak je důležité si ukrojit pár hodin týdně jenom pro sebe.

"Snažím se, abych si pár chvil našla každý týden, kdy děti odevzdám a pak se věnuji jenom sama sobě. Chodím cvičit a taky na bikram jógu, která mě moc chytla," nechala se slyšet.

Není divu, že si jí známá herečka tak oblíbila. Bikram jóga totiž prospěje nejen tělu, ale i duši. Zbavíte se stresu souvisejícího se zaměstnáním, vysokého cholesterolu, apatie a také nespavosti.

Může také pomoci s chronickými nemocemi, bolestmi krku a zad, bolestmi hlavy a migrénami. nebo sportovními zraněními. Ocení ji i ti, kdo chtějí zhubnout či zvýšit fyzickou kondici. Benefitů, které tento hit posledních let přináší, je celá řada.

"Kromě toho se taky víc zamýšlím nad tím, co jím, ale na druhou stranu se nijak zvlášť nehlídám," svěřila se Vilhelmová, která před pár dny coby host navštívila kliniku estetické a plastické chirurgie.

Tatiana Vilhelmová

"Není nad to se informovat o tom, jaké jsou novinky. Mě zaujala hlavně to, že si tu umějí poradit s chrápáním. Přece jenom mám doma čtyři chlapy," smála se.

Táňa Vilhelmová

Foto: Herminapress.cz