Je neuvěřitelné, že i v jedenadvacátém století dáme na babské tlachy. A pokud se týkají sexu, pak nám vrtají hlavou dvojnásob.

1. Velikost mužova penisu je přímo úměrná uspokojení ženy V našich zeměpisných šířkách existuje jistý průměr, ze kterého vybočuje málokterý muž. Extrémně malý penis je viděn málokdy. A když už, pak existují praktiky – a pomůcky – kterými je možné si „vypomoci“.  Navíc je známo, že příliš velký penis nevede k orgasmu, ale spíš k bolesti.

2. Podle nosa poznáš kosa Postava, velikost dlaní, chodidel a dokonce nosu vůbec nesouvisí s velikostí pánského přirození. I když je fakt, že je škoda, že toho, na kterého máme políčeno, nemůžeme odhadnout předem…

3. Masturbace je škodlivá Dnes už si to pravděpodobně myslí málokdo, ale přesto toto dogma platilo ještě v minulém století. Je to přesně naopak: sebeukájením vypustíte přebytečnou páru, uděláte si dobře a navíc – to se týká žen – se naučíte znát své tělo!

4. Při menstruaci je sexuální styk zapovězen Nikomu není možné zakazovat něco, co jemu samotnému nevadí. Jde pouze o to, že v těchto dnech je žena náchylnější k případnému zavlečení infekce a je proto třeba dbát na hygienu. Navíc, ženy mají v tomto období zvýšený sexuální apetit.

5. Mnohočetný orgasmus patří k moderní ženě Možná ano, ovšem žena se k němu propracovává, málokdy ho má napoprvé.  Zatímco muži jsou nejvýkonnější kolem dvaceti let, žena naplno prožívá sex až mezi třiceti a čtyřiceti lety.  Zajímavý nepoměr, že?

6. Ženská ejakulace je nečistá Nezažívá ji příliš mnoho žen a tím pádem ji muži ne vždy znají. Mnoho lidí se mylně domnívá, že jde o moč. Ženský ejakulát je čirá tekutina, kterou mají „na svědomí“ tzv. Skenneho žlázy, jež jsou obdobou mužské prostaty.

7. Erotogenní zóny jsou univerzální Každý z nás je jiný a každému se líbí něco jiného a u „spouštěčů lásky“ to platí dvojnásob. Pokud pomineme specialitky jako je třeba pupík nebo dolíček nad kostrčí, může se stát, že žena nesnáší doteky na prsou.

8. Muži nepředstírají orgasmus Velký omyl! Výzkum sexuologů ukázal, že až dvacet procent mužů předstírá. Většinou je to z důvodu, že ochabují a aby to partnerka nepoznala, předvedou stejné divadlo, jaké umí žena; vzdychají, vykřiknout, napnou svaly a – odvalí se.

9. K sexuologovi chodí jen úchylové Profese sexuologa má pořád trochu hanlivý přídech. Přitom je tady od toho, aby zlepšil kvalitu našeho života, pomohl nám k radosti, případně vrátil ztracené sebevědomí. Je to vlastně takový „psycholog našeho těla“, i když s duší má sex také mnoho společného.

Foto: 123rf.com