Diego Villalba, kreativní ředitel rodinné značky Alfredo Villalba, kterou založil jeho otec v sedmdesátých letech, je opravdu pozoruhodný módní návrhář. Nebojí se bořit ustálené stereotypy a jeho tvorba má opravdový punc originality. Napadlo by vás třeba obout si ke krásným elegantním šatům tenisky a vyrazit na červený koberec? 

Diego představil v rámci Unique Fashion Weeku opravdu nevšední kolekci a dost možná tu nejlepší, kterou jsme zatím měli možnost zhlédnout. Modelky předváděly ručně dělané róby z nejkvalitnějších látek na světě ve velmi originálním designu. A k nim jim Diego obul tenisky bez podpatků! Trochu šokující kombinace, ale výsledek působil opravdu fantasticky.

Žena, která  oblékne značku Villalba je rozhodně odvážná, smyslná, sexy a hledá takový outfit, který jinde nenajde. Modely, které pocházejí z Diegovy dílny jsou velmi osobité, okázalé a nepřehlédnutelné. Zapomeňte na vysokou krejčovinu v podobě romantických šatů s vlečkami, Diego kombinuje plast s krajkou a barokní šaty s pouličním aroma.

Pohádka, kterou vytvořil, je opravdu dechberoucí a skládá úctu houte couture i streetovému stylu, ostatně posuďte sami v naší fotogalerii:

Foto: Herminapress