Herec a moderátor Petr Vágner (36) kila navíc moc neřeší! Nejen v posilovně totiž poctivě dře a v poslední době ještě přitvrdil. 

"Jsem zvyklý trénovat několikrát týdně, a když nějaký den vynechám, mám pocit, že mám co dohánět. Vzhledem k tomu, že už mi není dvacet, musím zabrat o hodně víc, než mladší kolegové," přiznává.

"Chodím do posilovny, na tréninky thajského boxu, hraju golf, udělal jsem si potápěčskou licenci a občas si ještě zaskáču s padákem," vypočítává Vágner, kterému se uplynulé svátky na postavě nijak hrozivě nepodepsaly.

"Letos jsem se o svátcích v jídle nijak neomezoval, ale taky jsem dost trénoval. Hodně jsem běhal, skoro každý den alespoň 10 kilometrů, a musím říct, že mě to docela bavilo, i když byla velká zima," pochvaluje si herec, kterého jsme zastihli v jeho oblíbeném Lanna Gymu.

V těchto dnech má totiž dost napilno. Už jenom proto, že kývnul na svou účast v běžkařské Jizerské padesátce. "Jdu do každé sportovní výzvy, a tak když mě před pár týdny oslovili pořadatelé tohohle závodu, jestli bych se nechtěl zúčastnit letošního ročníku, docela jsem se pro to nadchl," nechal se slyšet Vágner.

"Po pár hodinách se mi to trochu rozleželo a já se malinko lekl, co jsem to slíbil. Na běžkách jsem totiž naposledy stál hodně dávno, ale pak jsem si řekl: Proč ne," dodal.

Foto: Herminapress.cz