Herečce Jitce Čvančarové (35) byly drastické diety a nejrůznější preparáty na hubnutí vždycky na hony vzdálené. Po porodu dcery Elenky si užívá hlavně mateřství a boj s nějakými kily navíc neřeší.

V poslední době se v showbyznysu stalo pravidlem řešit, kolik ta která dáma po porodu vysněného dítěte zhubla, případně za jakou dobu se jí to povedlo. Snad i kvůli tomu se hvězdy a hvězdičky předhánějí v "zaručených" receptech na to, jak se přebytečných kil zbavit.

Jedna dře do úmoru v posilovně, druhá jí hlavně zeleninu, třetí drží krabičkovou dietu, čtvrtá sází na pracovní stres. Těžko říct, jestli jsou tyto dámy spokojené a zda jim, při takovém "boji" zbývá ještě dost sil na potomka.

Cvancarova

Čvančarová si s podobnými věcmi hlavu neláme. Případné nedostatky se někdy s větším, jindy s menším úspěchem snaží zakrýt výběrem garderóby.

Občas sáhne vedle a módní kritici na ní nenechají nit suchou, velmi často je ale její výběr správný a výsledkem je uvolněný outfit na zahradní party nebo vznosná róba na nějakou společenskou akci.

V každém případě je sympatické, že stále existují ženy, které si z boje s kilogramy neudělaly středobod života!

cvanca1

Foto: Herminapress.cz