Chodíte rádi do divadla? Pak pro vás máme speciální pozvánku: Studio DVA bude hrát ve svém novém divadle týden zdarma.

Nová METROpolitní scéna zahájí svůj provoz v novém divadle Studio DVA na Václavském náměstí v prostorách bývalého kina Blaník – Palác Fénix – už v září. Stačí si vybrat jedno z jejich představení, zaregistrovat se a přijít si vyzvednout od 1. 9. svoje vstupenky s výtiskem deníku METRO.

„V rámci této naprosto výjimečné akce chceme přiblížit a otevřít nové divadlo široké veřejnosti. Záměrem je dát všem lidem příležitost navštívit naše představení a poznat herce, kteří u nás pravidelně účinkují,“ dodává k této zcela ojedinělé události producent divadla Michal Hrubý.

Na repertoáru jsou nejen premiérová Hlava v písku s Ivanou Chýlkovou, Janem Potměšilem a Janou Strykovou, ale i další úspěšné hry. Bude také uvedeno Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou, dále komedie Klára a Bára s Ivanou Chýlkovou a Evou Holubovou v hlavních rolích a chybět nebude ani úspěšné představení Vše o ženách s Annou Šiškovou, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou. Na programu je i oblíbená loňská novinka Kutloch aneb I muži mají své dny, ve které hraje Bob Klepl, Filip Blažek, Kryštof Hádek a Michal Slaný.

Registrační formulář na stránkách divadla www.studiodva.cz bude spuštěn 1. 9. 2013. Po úspěšné registraci vyžadující pouze jméno a platnou emailovou adresu bude mít každý zájemce možnost vybrat si a vyzvednout do 48 hodin dvě vstupenky na jím zvolené představení až do vyčerpání kapacity sálu /600 míst/. Nevyzvednuté rezervace se budou automaticky vracet zpět do systému.

Akce nazvaná Týden zdarma se koná od pondělí 16. září až do neděle 22. září.

Foto: Archiv Studia DVA