Zpěvačka Helena Vondráčková (66) vypadá skvěle! Svoji roli v tom hrají nejen geny, ale i fakt, že na sobě tvrdě maká a rozhodně nezahálí.

Pravidelně cvičí, zdravě se stravuje, potrpí si na kvalitní kosmetiku a v neposlední řadě také dbá na dostatek spánku. Chvíle volna, kterých vzhledem k její vytíženosti není zrovna mnoho, se pak snaží trávit v přírodě, kde nejlépe dobije baterky.

Spokojenost a životní elán z oblíbené hvězdy československé popmusic doslova srší. Nejinak tomu bylo i na představení nové kolekce značky Swarovski, kam si Vondráčková oblékla letní sako meruňkové barvy, s nímž krásně sladila i kalhoty s květinovým potiskem.

Bílé doplňky i decentní líčení celek skvěle doplnily, stejně jako úsměv, kterým je zpěvačka pověstná. I když byla v minulosti za své outfity několikrát kritizována, v tomto případě si zaslouží palec nahoru!

Výsledný dojem je o poznání lepší než ve chvílích, kdy Helena až příliš lpěla na vyzývavých a příliš okázalých modelech, které by pro dámu jejího postavení a věhlasu měly být tabu.

Helena Vondráčková

Foto: Herminapress.cz