Sejdem se, až budeme štíhlé… V krátkém shrnutí vám popíšu všechny diety, o které jsem se kdy pokoušela, dnes nás čeká druhá část.

 

K – krabičková  dieta. Jíte odměřených pět porcí jídla denně. Buď si je objednáte u specializovaných firem anebo si krabičky připravíte sami. V krabičkách budete mít bulgur a dušené kuřecí, rybičku pečenou s rýží, lilek z trouby s rajčaty, jogurt, trochu ovoce a knackebroty s žerve.

L - levná dieta. Jíte jen ztrvdlé rohlíky a pijete  jen čaj. Znám jednu herečku a ta to dokázala i 14 dní. Zhubla 8 kilo!

M – Margitova dieta. Tuhle dietu nebudu rozepisovat. Jednou mi ji do Story, když jsem tam byla šéfredaktorka, poslal Štefan Margita a já zhubla za 16 dní 9 kilo. Je to dobrá dieta založená na principu oddělené stravy. Najdete ji na internetu pod heslem Margitova dieta.

O – olivová dieta. Jíte jen olivy a chleba. Nic víc. Tak dlouho, jak dlouho vydržíte. Ještě je občas povoleno sušené rajče. Je to dieta, která je radikální a ani ne tak nepříjemná. Pokud ovšem máte rádi olivy. (Nelze držet déle než 14 dní!) Nejlépe se drží, když jste v Řecku, nemáte moc peněz a hodně plavete v azurovém moři.

P – plivací dieta. Je nechutná! Cokoliv si můžete strčit do úst, labužnicky žvýkat a pak rychle vyplivnout! Nedoporučuju dietu držet při návštěvách restaurace, před partnerem a před kýmkoliv, na kom vám záleží…

R – rýžová dieta. Jíte jen rýži a rýži a rýži. Nemastnou, neslanou, maximálně s dušenou zeleninou a rybami připravenými v páře. Tahle dieta vám neublíží, nezhubnete po ní rychle žádná radikální kila, ale lze ji držet poměrně dlouho… Pak zhubnete a většinou se ani nedostaví jojoefekt. (Mně jo.)

S – salátová dieta. Zásadně večeřte jen saláty a budete hubnout pomalu a nenápadně…

T – tasemnicová dieta. Pořiďte si tasemnici a můžete si dopřávat. Bude se totiž s vámi dělit o každé sousto! Nedoporučuju! Zkusila přítelkyně, zhubla hodně, hodně onemocněla a pak byla celá šťastná, když se zas uzdravila a ztloustla!

U – udržovací dieta. Je moc těžká. Když držíte například dietu, při které jste konzumovali jen 1000kcal denně, tak při udržovací dietě si můžete přidat 200 kcal a za čtrnáct dní dalších 200 a pak musíte stále počítat a hlídat se. A vždy, když vám váha vyskočí, musíte si zas ty  přidané  kalorie ubrat.

V – vajíčková dieta. Jíte vejce natvrdo až do úplného cholesterového šílenství. Tuhle dietu jsem zkusila několikrát a vždycky měla dost velký a dost rychle pomíjející efekt.

Z – zamilovaná dieta. Zabírá stoprocentně. Nedá se naplánovat a většinou ji nikdo nedrží dlouho. Přesto jsem si dala tohle předsevzetí: "Do roka a do dne se zamiluju a zhubnu!"

A do jaké diety se pustíte vy?!

Napište!