Strach z neznáma a exotických končin? Podnikatelka a producentka Olga Menzelová (35) má v tomto směru pro strach uděláno!

"Vzhledem k tomu, že jsem v roce 1994 byla s bratrem, sestrou a rodiči měsíc pod stanem v Albánii, strach z odlehlých nebo exotických zemí nemám," nechala se slyšet Menzelová. "Rodiče vždycky vyznávali dovolené odlišné od těch válecích. Chtěli, abychom něco viděli a zažili, měli zkušenost a myslím, že se jim to hodně podařilo," zavzpomínala.

"Když jsme projížděli přes Rumunsko, tak nás okradli, ale já myslím, že je to dobrá zkušenost. Nebo když jsme se potkali s lidmi ve vsích, kteří nikdy neviděli turisty – na to moc ráda vzpomínám," dodala Olga, která se spolu s manželem Jiřím Menzelem na konci listopadu chystá do Indie.

"Zdržíme se tam deset dní, Jiří dostane významné indické ocenění za celoživotní přínos kinematografii. Letí tam s námi i kameraman Jaromír Šofr, možná i herec Martin Huba a sopranistka Lucie Juránková," vysvětlila Menzelová.

Ta si, podobně jako Dana Batulková, Lucie Benešová nebo Leona Machálková, nenechala ujít představení revolučního kartáče na sonické čištění pleti v parfumerii Sephora.

Foto: Herminapress.cz