Díky Střihatonu, oblíbené akci, která spojuje krásu a dobročinnost, můžete mít nový účes a současně podpořit charitativní projekt. Jak? Stačí, když se objednáte do jednoho ze spolupracujících salonů. 

Střihaton se poprvé konal v roce 2010 jako mezinárodní projekt, jenž uspořádali zástupci značky Redken po celém světě k 50. výročí jejího založení. Pro velký zájem ze strany klientů i kadeřníků pořádá Redken Česká republika tuto akci každý rok. Veškeré utržené peníze tentokrát poputují na konto projektu Sluneční domov (www.slunecnidomov.cz)

Letos se bude kadeřnický charitativní maraton konat ve středu 12.6. 2013 od 9.00 do 20.00. Akce proběhne v České republice na 5 místech a účastnit se bude celkem 60vlasových mágů. Ve vybraných salonech budete mít po celý den k dispozici tým kadeřníků, kteří vám vytvoří střih a styling na míru za velmi příznivou cenu 850 korun. O zábavu se během celého dne postarají artisté z LA Putky.

V minulosti kadeřníci pomohli Dětskému rozštěpovému centru na Královských Vinohradech, nadačnímu fondu Světluška a občanskému sdružení Pferda. Kadeřníci každý rok po celý čas stříhají bez nároku na honorář a všechen výtěžek věnují na dobrou věc.

Cena zahrnuje: střih, foukanou, finální styling a produkt v hodnotě 500 Kč jako bonus.

Rezervujte si termín na Zelené lince Redken: +420 274 810 764

Kam na Střihaton?

  • REDKEN Exchange Academy
  • BOMTON Loft Brumlovka
  • Studio 5th Avenue
  • Studio Marta Moravcová
  • Studio Jana Burdová

 

Foto: 123rf.com