Moderátorka a známá cvičitelka aerobiku Olga Šípková (44) je i letos ambasadorkou Avon Pochodu proti rakovině prsu. Ten loňský ji přitom pořádně zasáhl!

"Byl to pro mě velmi silný zážitek. Jistě i proto, že s tímto zákeřným onemocněním mám osobní zkušenost. Moje maminka zemřela na rakovinu prsu před 17 lety," svěřila se.

"Když jsem loni vyšla na pódium, všechno se ve mně sevřelo. Nebyla jsem schopná slova a došlo i na slzy," nechala se slyšet Šípková, která rozplakala i moderátora Jana Kovaříka.

"Maminka se nedožila ani mého největšího titulu mistryně světa a co víc, svých dalších vnoučat. Odešla v době, kdy jsme jí, my děti, mohly vracet vše, co do nás s tatínkem vložila," odkryla bolestnou kapitolu svého života sympatická moderátorka.

"S plnou vervou se proto vrhám do prevence a šíření tohoto tématu mezi další ženy i muže," dodala na tiskové konferenci k Avon Pochodu Šípková.

Ten letošní připadá na 14. června a odstartuje na Staroměstském náměstí. V cíli, kterým jsou už tradičně Žluté lázně, pak vystoupí Adam Mišík, Petr Bende, Lenka Filipová a Support Lesbiens.

Foto: Herminapress.cz