Slavnostní 200. repríza představení Kdo je tady ředitel ve Švandově divadle na Smíchově proběhlo ve velkém stylu. Nejvíc si ji užil Michal Dlouhý (45)!

"Každého muže, který dorazí v bílé košili s červenou vázankou a každou ženu oblečenou v bílé halence nebo bílých šatech s červeným doplňkem pozveme po skončení představení na autogramiádu a ke společnému fotografování s herci," lákali tvůrci.

A jak slíbili, tak udělali. Fanynky, kterých rozhodně nebylo málo, se tak mohli setkat se svým idolem a ostatními herci, kteří se v úspěšném představení vystřídali. Ty odvážnější Dlouhého dokonce políbily!

Pro známého herce, kterého přišla podpořit nejen manželka, ale i maminka v červeném kostýmku, je hra Larse von Triera srdcovou záležitostí. Není divu. Od premiéry 25. dubna 2009 ji vidělo přes 60 tisíc diváků, rok nato získal za roli Kristoffera cenu za Nejlepší mužský herecký výkon na Grand Festivalu smíchu v Pardubicích.

Kromě Dlouhého se ve hře vystřídali Kamil Halbich, Alexej Pyško, Dušan Sitek, Klára Cibulková, Petra Jungmanová, Jaroslav Šmíd, Kristýna Frejová, Robert Jašków, Tomáš Pavelka, David Punčochář, Martina Krátká a Šárka Urbanovská nebo Blanka Popková.

Foto: Herminapress.cz