Gábina Partyšová je příkladem ženy, která nenechává svou vizáž náhodě a dbá na sebe v každé situaci. Na festivalu v Karlových Varech je vždy profesionálně načesaná a nalíčená. 

Moderátorka chodí do VIP salonku časopisu Glanc pravidelně a služby profesionálních kadeřníků Franck Provost a vizážistů Make-up Institutu Praha si nemůže vynachválit. Včera si dokonce přivstala a do salonku dorazila jako první už v osm hodin ráno, golf totiž moderovala.

„Osmá ranní není zase tak hrozný čas, jsem zvyklá vstávat se synem do školy. Teď o prázdninách si ale samozřejmě rádi oba přispíme. Bohužel, tedy jen pokud jde o vstávání, jsem dostala nabídku moderovat spolu s Pavlem Svobodou Snídani s Novou a budík mi zvoní už ve čtyři ráno, což je pro mě, noční sovu, dost šílený čas. Za tu nabídku jsem ale moc ráda, je to po letech práce v Prásku hezký návrat na Novu, navíc je spolupráce s Pavlem naprosto perfektní, je to pohodář a hned jsme si sedli,“ říká Gábina.

Na Film Festivalu Golf Cup na golfovém hřišti Cihelny se objevily i známé tváře, které o golfovou hůl v životě nezavadily, třeba zpěvák Matěj Ruppert. Vzácným hostem tady byla i neteř filmového režiséra Miloše Formana Matisse Forman.

Foto: Herminapress