Page Underwear je originální česká značka překrásného spodního prádla, která by neměla uniknout žádné ženě. Nechcete si už kazit den tím, že vás bude někde něco tlačit nebo se budete cítit jakkoli nepohodlně? Pak se oblékněte do tohoto prádla! Budete se cítit skvěle i sexy! 

Prádlo Page Underwear je výjimečné materiálem i střihovým řešením, které je podřízené pohodlnosti. Návrhářka Pavla Gerschonová si dává maximálně záležet na každém milimetru tak, aby prádlo sedělo perfektně. Záleží opravdu i na malých detailech, které jsou u prádla ale velmi důležité – kudy vedou švy, jak jsou zpracované, jaká nit je použita a spousta dalších důležitých maličkostí. Například  podprsenky Page Underwear jsou šity bez kostic, ale přesto prsům poskytují dostatečnou oporu.

Rozhodli jsme se Pavlu Gerschonovou, ženu, která stojí za Page Underwear, vyzpovídat. Její tvorbu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mnoho módních designérů navrhuje především šaty. Vy tvoříte spodní prádlo, co vás k tomu přivedlo? Především můj pocit díry na trhu v této oblasti. Sama jsem pro sebe nesehnala dokonalé spodní prádlo. Mám ráda, když se mohu cítit sexy, ale odmítám se škrtit v nepohodlných či škrábavých materiálech nebo nepadnoucích střizích. Pohodlnost je pro mě na prvním místě, ale zároveň je tu stránka estetická a to, že když se žena někde svlékne, musí se cítit dobře a přitažlivě. Mnoho lidí důležitost spodního prádla podceňuje.

Nová kolekce je z biobavlny, proč? Záleží mi na zdraví mých zákaznic a právě spodní prádlo je v nejužším styku s intimními místy ženy. Při pěstování bio bavlny nejsou použita umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemické prostředky. Navíc je ručně sbírána a během sklizně i následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Aby efekt přírody byl dokonalý používám tuto bavlnu zcela nebarvenou. Je to i otázka ekologie. Navíc je tento materiál skutečně velmi příjemný na dotek. Je to velký problém hlavně u materiálů pocházejících z Číny, kde se často nedodržují standardy jaké jsou stanoveny v Evropě. My je tu pereme, takže se dostanou do vody a protože je máme celé dny na sobě, část této chemie přechází do těla.

Co vás při tvorbě inspiruje? Především je to tvar ženského těla, který nejvíce formuje konečnou podobu modelu a jeho střihové řešení. Dále mě inspiruje sám materiál a také čerpám z každodenního života, může to být vizuální podnět nebo i různé situace. Třeba můj komlept s červeno-bílými volánky, s pracovním názvem Country, byl inspirován vesnickým zákoutím, které mě okouzlilo svou atmosférou. Momentálně je to nejpopulárnější kousek z celé kolekce.

Foto: Archiv