Každý z nás má občas takzvaný „bad hair day“. Ne vždy se totiž najde čas zajít narychlo do kadeřnického salónu. Přesto ale může být váš účes dokonalý v každé situaci. Stačí mít po ruce ty správné pomocníky!

 

Konečky jako nové Label.m Therapy Age Defying Protein Cream, 680 Kč

10577552-1323368538-261949

Jak vyzrát na roztřepené a vysušené konečky? Zkuste je čas od času ošetřit intenzivním sérem, které jim dodá výživu a napraví ty největší škody. Účinný je například proteinový krém s výtažky z kaviáru od britské značky Label.m. Konečkům vdechne druhý život, protože je krásně uhladí, dodá kolagen a zadrží v nich vlhkost.

Čerstvě natřeno Alterna 2 minute Root Touch Up, 945 Kč

alterna-stylist-2-minute-touch-up

Když se odrosty vaší přirozené barvy derou na povrch, a hyzdí tak celkový dojem z vašeho jinak dokonalého účesu a vy zrovna nestíháte zajít narychlo na barvu do salónu, pomůže vám vlasový korektor. Díky němu vyzmizíkujete všechny barevné nesrovnalosti! Stačí pomocí štětečku na konci tuby nanést dostatečné množství krycí barvy a nechat ji zaschnout. Efekt čerstvě nabarvených vlasů vydrží až do příštího umytí!

Blesková regenerace Schwarzkopf BC Oil Miracle, 349 Kč

BC_Oil_Miracle

Máte-li pocit, že jsou vaše kadeře suché, bez lesku a života, určitě oceníte tento „olejový zázrak“. Intenzivní péče s arganovým olejem během okamžiku prozáří a zjemní i ty nejslabší vlasy na světě. Nemusíte se bát, že kvůli ní ztěžknou a ztratí objem, protože vychytaná formule je do vlasových vláken ihned absorbována. Hodí se pro všechny typy vlasů včetně mastných.

Expresní očista Klorane Dry Shampoo, 250 Kč

klorane

Suchý šampón nabízí hned několik způsobů využití. Můžete se s jeho pomocí zbavit mastných kořínků i dodat vlasům nádherný objem. Vyzkoušeli jsme jich spousty a podle našich zkušeností výborně funguje suchý šampón na mastné vlasy s kopřivou od Klorane. Příjemně voní, nezanechává bílé stopy na pěšince a dokáže proměnit k nepoznání i několik dní neumyté vlasy. Prostě dokonalý pomocník!

Lesk jako blesk Lee Stafford Shine Head Spray, 290 Kč

Lee_Stafford-Pink_Shine_Head-Shine

Účes je už hotov, ale chybí mu tak trochu šmrnc? Možná by potřeboval lesk pro oživení a luxusní vzhled. Velmi se nám osvědčil tento praktický sprej na vlasy v krásném růžovém obalu, jenž vytvoří okamžitě nádherně lesklé sexy vlasy. Zároveň je ochrání před UV zářením a máme vyzkoušené, že díky němu vlasy mnohem méně načichnou v zakouřeném prostředí.

Foto: 123rf.com a archiv