Zpěvačka Dara Rolins (41) si bez pohybu svůj život nedokáže představit. Ať už na pódiu, v posilovně nebo venku, cvičení se věnuje pravidelně a moc ráda.

Kromě toho, že ji život v pohybu baví, má také spoustu benefitů. Pevným zdravím počínaje a ukázkovou postavou konče. Způsobů, jakými se udržuji ve formě, je hned několik.

"Pilates se Standou a Jiřím, tréninky s mojí "stálicí" Veronikou a teď jsem k tomu přidala i EMS cvičení ve studiu Bodytec v Paláci Karlín. Mluví se o něm jako o fitness 21. století, já tomu říkám elektro-boogie," svěřila se Rolins.

"Vaše svaly totiž stimulují elektrické impulsy, jako když s vámi šijí všichni čerti. Hodně lidí chytlo i díky úspoře času, v čemž vidím trochu pohodlnost. Každý máme různé důvody, hlavní je se hýbat. Ideální stav je kombinovat toto cvičení s dalšími druhy, jako to dělám třeba já," usmívá se Dara, která byla jednou z hlavních hvězd reprezentačního plesu Prahy 1.

Kromě toho nezapomíná ani na vyvážený jídelníček, který se skládá hlavně z ryb, kuřecího masa, rýže a několika porcí zeleniny a ovoce.

"Když potřebuji nějaké to kilo zhubnout, dám si několik rýžových dní a jsem na svém," říká zpěvačka, která ale díky pravidelnému cvičení už podobné odlehčovací dny ani nemusí držet.

Foto: Herminapress a archiv