Na Česko se řítí další seriál z divácky vděčného lékařského prostředí. Doktoři z Počátků vrátí na obrazovku Marka Vašuta (52), Lenku Termerovou (65) i Halinu Pawlowskou (58).

Po úspěchu Ordinace v růžové zahradě se Nova rozhodla se svézt na vlně popularity bílých plášťů a začala připravovat nový seriál. Ten navíc bude prostřednictvím postavy doktora Oty Kováře, v podání Martina Stránského, s úspěšným seriálem přímo propojen.

"Aktuálně je napsáno 27 dílů. Natáčí se v hostivařských ateliérech a ve středočeské obci Pyšely. Ve srovnání s Ordinací se ale venku točí více," nechala se slyšet producentka seriálu Lenka Hornová.

Doktori2

Vedle Stránského se v roli lékaře představí také Václav Postránecký, který hraje doktora Panenku. Ten restituoval farmu, kterou poskytl centru pro dříve drogově závislé. V něm pobývá například Milena Petrů v podání Haliny Pawlowské, která představuje excentrickou vědkyni zotavující se ze závislosti na lécích a jídle.

Lenka Termerová se představí coby prodavačka v konzumu a Marek Vašut si "střihne" roli záporáka, starosty s velkými podnikatelskými plány.

Foto: Herminapress a TV Nova