Za Jana Dolanského (36) mluví hlavně jeho práce, které má víc než dost a dělá ji víc než dobře. V poslední době se o něm mluvilo ale spíše kvůli aféře s falešnými řidičáky.

Objevily se dokonce informace, že měl o něj přijít. "Řidičák mám a auto s ním dál řídím, kdyby mě zastavil policista, tak mu ukážu platný legální řidičský průkaz," uklidnil všechny dopravní policisty herec.

"Myslím si, že to vše okolo toho mého řidičáku byla i jedna velká nafouknutá mediální bublina, už to opravdu nechci nějak dále mediálně rozebírat," nechal se slyšet Dolanský, který raději na pár dní odjel do Tater, kde si v Jasné a na vrcholu Chopku užíval jízdu na snowboardu.

"Koukal jsem, jak se to tu změnilo od té doby, co jsem tu byl naposled. Byl jsem zde jen jednou – v pubertě, kdy jsem přijel vlakem, opil se s kamarády a pořád jsme tehdy jen popíjeli," zavzpomínal na veselý výlet Dolanský.

Manžel herečky Lenky Vlasákové má hory moc rád a vede ke sportu i své děti. Od největší Sofie, kterou má herečka z předchozího manželství, až po Amálku, Maxe a nejmladšího Johana, které mají spolu.

"Max už snowboard vyzkoušel druhým rokem, Johan ještě ne, ale to přijde," vtipkoval. Kromě jízdy na snowboardu ho čekala i příjemná povinnost. V nové kongresové hale v hotelu Grand v Jasné byl jedním z hostů předpremiéry nového českého snímku 10 pravidel, jak sbalit holku.

Foto: Tatry Mountain Resorts