Tytam jsou doby, kdy Marie Doležalová (26) dostávala hlavně role naivek. Herečka, která se blýskla rolí Saši v sitcomu Comeback, nyní září coby koncipientka Alena Brázdová v seriálu Cesty domů.

S proměnou postav, které hraje, přišla ruku v ruce i změna vzhledu. Zastihli jsme ji na jednom focení, kdy se Marie pod rukama kadeřníka Honzy Kořínka, vizážistky Jany Šírové a stylisty Martina Gruntoráda změnila k nepoznání!

"Takhle nalíčená a oblečená se cítím zvláštně, ale příjemně. Jsem hodně přizpůsobivá jak situaci, tak kostýmu. Stačí, když si obléknu holinky a pláštěnku a připadám si jako desetiletá holka," nechala se slyšet hvězda Cest domů, která ochotně pózovala fotografovi Filipu Matušinskému.

"Ale v tomhle nádherném oblečení se cítím jako dáma," smála se Marie, když zachytila obdivné pohledy svých hereckých kolegů Vincenta Navrátila a Radúze Máchy.

"Vincent je na svůj věk suverénní a roztomile drzý, překvapil mě už první den natáčení Cest. Když jsem se s ním potkala, vtipně si do mě rýpnul kvůli oblečení, které jsem měla jako seriálová Alena na sobě," zavzpomínala Doležalová.

"S Radúzem je taky zábava. Je fajn a dobře se nám spolu hraje," dodala mladá herečka.

Foto: Archiv FTV Prima