Když je závislost na pornu silnější než křivky Scarlett Johansson – tak by se dal shrnout děj zbrusu nové komedie, pod kterou se podepsal Joseph Gordon-Levitt. Tentokrát se totiž kromě hlavní role chopil také režie a nutno říci, že obojí zvládl s noblesou a humorem sobě vlastním. 

Joseph Gordon-Levitt popřel prokletí dětských hvězd a vyzrál v herce, který stojí za řeč. Do své velké režijní prvotiny si napsal roli nagelovaného borce Jona, který s parťáky obráží noční kluby, kde známkuje holky, a domů vždy přichází se šťavnatým úlovkem. Smilstvo pak coby poctivý katolík smyje odříkáním pár Otčenášů a Zdrávasů při zvedání činek. Má ale problém, který vede k enormní zahlcenosti odpadkového koše papírovými kapesníčky. A co hůř, sebesvůdnější „desítky“ v jeho posteli nemůžou konkurovat slasti, kterou zažívá se svým laptopem…

DJ55

Jenže pak se zjeví ta pravá – sexbomba Barbara. A Barbara nemá porno ráda, zato své chlapce s oblibou tlačí tam, kde je chce mít, třeba na večerní vzdělávací kurzy. Právě zde Jon potká věčně zhulenou, podivnou starší ženskou… Tahle milá komická moralitka s hvězdičkou pro puritány se Josephovi celkem povedla. Scarlett je jako „pipina“ neodolatelná a skvělá Julianne film dotlačí k finále, které vás možná přinutí přehodnotit svůj sexuální život.

Foto: Blue Sky Film