Ani vedra, která poslední dobou v Česku panovala, Jiřímu Pomeje (48) nezabránila v tom, aby do společnosti přivedl i svoji manželku Andreu (24), která je v sedmém měsíci těhotenství.

Ta, podobně jako mnohé další těhulky, vedro snáší přece jenom hůře, a tak se na dotočné k čtvrtého pokračování komedie Kameňák dlouho nezdržela. "Podobné akce jsou pro mě už dost náročné," přiznala.

Její manžel, pro něhož by případný úspěch filmu znamenal balík peněz, se ale veselil o poznání bujařeji. Spolu se svým kamarádem a producentem filmu Pavlem Páskem si na zdraví své vysněné dcery Aničky, dával jeden drink za druhým. A protože bylo opravdu horko, jejich tempo bylo vskutku vražedné.

Pomeje-Vydra-Pasek

Ještě že nazapomněli na pořádné jídlo v podobě knedlo-vepřo-zela a také popíjení nealkoholických nápojů, které ale beztak byly v menšině. Pokud by byl Kameňák 4 vtipný přinejmenším jako ovíněný Pomeje, bude vyhráno!

Až čas ale ukáže, jestli se nový díl úspěchem vyrovná třem předchozím, které co do návštěvnosti nasadily laťku hodně vysoko, podobně jako další komedie Zdeňka Trošky Babovřesky.

Upir-Krejci-Cizkovska

Ve filmu se objeví také komik Václav Upír Krejčí nebo Eva Čížkovská známá například z druhého dílu Discopříběhu, kde si zahrála protřelou a života znalou striptérku.

Foto: Herminapress.cz