K životu se po zimě probouzí nejen příroda, ale i naše hvězdy! Svoje o tom ví nejen zpěvačka Kamila Nývltová (24), ale i herečka Míša Doubravová (22).

Sešly se na premiéře muzikálu Rent, který pod vedením režisérky Mirjam Landa uvedlo Divadlo Kalich. A zatímco Doubravová si zahrála jednu z hlavních rolí, Nývltová přišla omrknout výkony svých kolegů.

Obě měly ale jedno společné! Dorazily v doprovodu svých partnerů, kterým velmi názorně dokazovaly svou lásku. Roman Tomeš, který chodí s Míšou, ani Tomáš Smička se ale ani v nejmenším nebránili.

"Celé představení je i trochu fyzicky náročné, ale když něco děláte rádi, vůbec si to neuvědomujete. Něco podobného jsem nezažil a jsem rád, že v něm mohu hrát a zpívat," řekl na adresu Rentu Tomeš.

"Ten muzikál má šmrnc, skvělou hudbu a příběh, který není odtržený od reality, ale naopak je současný," shrnul pocity všech účinkujících Roman alias Roger.

Kromě něj se na pódiu blýskla nejen Doubravová, ale i Markéta Procházková a mnozí další. Na všechny bez rozdílu ale mohla být Mirjam Landa pyšná.

Foto: Herminapress.cz