Sympatická Michaela Doubravová (22), jedna z nejnadanějších mladých hereček současnosti, si v létě rozhodně moc neodpočine. Pořádnou dovolenou proto plánuje až na pozdní podzim!

Nekonečný seriál Ulice nebo třeba Terapie. To je jen malý výčet projektů, v nichž stihla Doubravová v poslední době zazářit. "Zkouším muzikál Rent v Divadle Na Prádle, do toho muzikál Mauglí a také točím film Maturita a pro Českou televizi pořad pro děti o vaření. V létě nebudu mít ani jeden volný den," nechala se slyšet Míša.

"Doufám, že po těch premiérách bychom s přítelem (herec Roman Tomeš - pozn. red.) mohli nějam vyrazit. Ale náš kamarád se odstěhoval do Brazílie, přesněji do Rio de Janeira, tak přemýšlíme, že bychom tam v zimě odletěli, až tady bude nejošklivější počasí," dodala mladá herečka, které brzy přibude další člen smečky.

"Máme psa Akorda, ale co nevidět si půjdu pro fenku jacka russella, moc se na ní těším. Bude to Mimi, tu hraju v mém milovaném muzikálu Rent, který je celý v angličtině a premiéru má 8. října, čímž všechny srdečně zvu," uzavřela Doubravová.

Doubravova-Tomes

Foto: Herminapress.cz