Herečka Míša Doubravová (22) si moc dobře uvědomuje, že cigareta není zrovna něco, co by mladé dámě slušelo. Na druhou stranu v umělecké branži kouří kde kdo.

I přesto se hvězda Divadla Kalich spolu se svým přítelem, hercem a zpěvákem Romanem Tomešem (26) na konci loňského roku rozhodla, že s ohavným zlozvykem seknou. A jak řekli, tak udělali. Bez výjimky!

"Teď je zrovna ta chvíle, kdy bych si normálně dala cigaretu, ale vzhledem k tomu, že od nového roku nekouříme, to neudělám," smála se Míša krátce po skončení obnovené premiéry muzikálu Touha, v němž exceluje i její miláček.

Ten se svěřil, že nejlepším lékem na trému před představením je jeho přítelkyně. Není proto divu, že Doubravová i s Tomešovou maminkou zasedla v hledišti a vychutnala si celý muzikál.

Nezbývá než doufat, že si budou nápomocni i co se nekouření týče. Divadelní prostředí totiž není zrovna přehlídkou zdravého způsobu života, na druhou stranu jejich domovská scéna je celá nekuřácká a odbíhat si zakouřit do mrazu, to není zrovna dvakrát lákavé.

Foto: Herminapress.cz