Herečka Alice Bendová (39) už se nemůže dočkat, až s dětmi Vašíkem (5,5), Aličkou (2,5) a přítelem Michalem Topolem odletí na zaslouženou dovolenou. Kam se vydá?

"Poletíme do Bulharska, do letoviska Carevo, kde jsme si oblíbili hotel Hermes. Zvažovali jsme taky Maledivy, ale kvůli dětem jsme nakonec zvolili tuhle variantu," prozradila Bendová. "Letí se jen dvě hodiny a děti tu vždycky najdou plno kamarádů, protože je tu hodně Čechů," dodala herečka, která i tentorát cestuje s CK Alexandria.

Nejen díky dovolené si na klinice Yes Visage nechala u paní doktorky Moniky Kavkové do podpaží napíchat botulotoxin, aby pocení omezila na minimum. "Dělám to hlavně proto, že nechci používat antiperspiranty, u nichž se neví, zda náhodou nejsou rakovinotvorné," nechala se slyšet.

bendova-2

Bolesti se přitom vůbec nebála. "Žena, která porodí dvě děti, se už nebojí žádného zákroku. Zkušenosti zatím nemám, ale do budoucna se tomu nebráním. Ale není to potřeba," nechala se slyšet herečka s tím, že před injekcí s botulotoxinem se celá oblast znecitliví speciálním přípravkem.

I když už Alice jezdí po Praze hlavně autem, moc dobře si pamatuje na doby, kdy trávila chvíle v MHD. Ani jí se proto hlavně v létě nevyhnula setkání s lidmi, kteří o sebe nedbají a jsou "cítit". "Říkali jsme jim kukuřičáci, kvůli tomu, co měli v podpaží," zavzpomínala se smíchem.

Foto: Archiv