Herečka Kristýna Leichtová (27) má sice pořád dost napilno, protože pravidelně hraje v divadle a kromě toho točí oblíbený seriál Gympl, o dovolené už má ale jasno. S rodinou a přítelem se vydá do země galského kohouta.

"Teď žiju hlavně divadlem, to je pro mě priorita. Gympl běží dál, prozradím jen, že s Ondrou Brzobohatým, tedy Adamem, jsme pořád štastně zamilovaní," nechala se herečka, která se blýskla také v sitcomu Comeback.

"Dovolenou budu mít rodinnou s maminkou, sourozenci, s přítelem. Chystáme se do Francie, ale ještě nevíme kam. Byla jsem už v Provence, v centrální části kolem Loiry, ale spousta lokalit nám chybí," prozradila Leichtová.

Podle svých vlastních slov se francouzsky docela domluví. "Když se ztratím, zeptám se na cestu, v restaraci si objednám, ale jinak se bojím mluvit. Stydím se, protože jsem perfekcionistka. Takže raději vůbec nemluvím," svěřila se Kristýna, která by se v budoucnu ráda naučila ještě portugalsky.

"Anglicky se domluvím a kdyby třeba přišla nabídka od zahraniční produkce, určitě bych do toho šla. Oříškem by byl třeba nějaký přízvuk, například texaský, ale to bych skoukla třeba film Hanebný pancharti," smála se Leichtová na předhlídce módní návrhářky Aleny Wilson, kde se potkala se svým kamarádem, muzikantem Petrem Kutheilem.

Leichtova_Kutheil

Foto: Herminapress.cz