Doba letních dovolených je v plném proudu a zkrátka nepřijdou ani známé tváře televizní obrazovky. Zatímco Bára Kozáková vyrazila na oblíbený Rhodos, Lucie Šilhánová zvolila jižní Francii.

"Byla mi nabídnuta cesta Best Of Europe, tak jsem ji moc ráda přijala. Procestovali jsme toho hodně. Vyjelo se z Rudné, pokračovalo se do Provence, Marseille, St. Tropez, dále do Monaka, Cannes a Nice," nechala se slyšet Lucie, která je posilou Diváckých zpráv.

"Pak už následoval návrat do Prahy s následným obědem v restauraci oceněné michelinskou hvězdou. Jednou za život by si tuhle cestu měl zažít každý. Vážně to byla nádhera," dodala Šilhánová.

To moderátorka Krimi zpráv dala přednost osvědčené klasice – řeckému Rhodosu, na který se vrátila už poněkolikáté. A rozhodně ne prý naposledy.

"Rhodos mám moc ráda, byla jsem tu na dvanáct dní s partou přátel. Moc jsme si to užili. Odpočinek, moře a slunce je kombinace, kterou naprosto miluju," rozzářila se Kozáková.

Lucie Šilhánová zůstala věrná Evropě a vyrazila na Azurové pobřeží do Francie.

"Ale pozor, byly i výlety a sport. Ranní běhání po pláži bylo úžasné," přiznala tvář Krimi zpráv, která se snažila hlídat v jídle i na dovolené.

"Vyrazila jsem na dvanáct dní s partou lidí," nechala se slyšet Kozáková.

"Snažila jsem se, ale něčemu vážně nešlo odolat. Ale už jsem zpátky v práci i ve svém stravovacím režimu," dodala.

Moderátorka Krimi zpráv Bára Kozáková se vypravila na řecký ostrov Rhodos.

Foto: Archiv