Zamilovaný pár z Primy, moderátorka Odpoledních zpráv Sandra Parmová (27) a moderátor Krimi zpráv Michal Janotka se nedávno vrátili z tropického ráje, kterým Maledivy bezesporu jsou!

Chtěli si zkrátit zimu a ani jeden se netají tím, že mají rádi exotické destinace, tudíž palmy, slunce, moře a teplo s oblibou vyhledávají. Společně již navštívili Zanzibar a Mauritius, ale na Maledivách ještě nebyli.

Plánují snad, že by se na takové dovolené třeba i vzali? "Svoji svatbu si neumím představit bez rodičů a sestry, která mi jednou půjde za svědka. Takže pokud by za námi na svatbu do takového ráje přijeli, tak klidně," směje se Sandra.

"Just wait…, já se zatím oddával sluníčku, oceánku a nemocné Sanince," culil se Michal. Sandra v polovině dovolené totiž dostala angínu a do Čech se vracela ještě s pořádným kašlem.

Rozhodně se nejedná o jejich poslední destinaci, kam se chtějí podívat. V plánu je Bali, Barma, Kambodža, ale tentokrát žádný luxusní resort. Oba chtějí tyto končiny procestovat s batohem na zádech. Společně je láká poznat tamní kulturu.

Foto: Archiv