Podobné situace jsou noční můrou každého organizátora akce. Pozvete hvězdné hosty, ti vám vše potvrdí, ale ve finále na ně čekáte marně.

Když světoznámá firma vyrábějící sportovní oblečení otvírala svůj nový obchod na pražských Příkopech, jistě netušila, jak jejich akce nakonec dopadne.

Diana Kobzanová měla moderování v rádiu, Inna Puhajková si vzpomněla na to, že má směnu v televizi a Ester Ledecká také nedorazila. Herečka Jitka Schneiderová sice dorazila i s dcerkou, když ale viděla blesky fotoaparátů, vzala rychle do zaječích a utíkala směrem ke Kotvě.

Naštěstí se našly známé tváře, které ctí povinnosti a v diáři mají pořádek. "Je to parádní věc a skvělý relax, i když možná trošku i namáhavý. Ale jako trénink docela fajn. Občas si na trampolíně zaskáču, ale mým hlavním sportem je jízda na koni, kterou dělám závodně," svěřila se modelka Martina Dvořáková.

"Mám jednoho koníka, a když je čas, a nejsou závody, vyskočím do sedla a vyrazím se projet," svěřila se.

Sportovního ducha nezapřely ani Míša Štoudková a Nikol Moravcová. "Na trampolíně jsme se docela vyřádily. Bereme to jakou součást detoxu, který po zimě absolvujeme. Kromě toho si obě i rády provětráme těla při běhu," shodly se nerozlučné kamarádky.

Foto: Herminapress.cz