Jestli si někdo předávání cen Anděl a následnou afterparty jaksepatří užil, tak rozhodně byli Vojta Dyk (28) a Tatiana Vilhelmová (35). Bavili se přímo královsky!

Po delší době si vyrazili do společnosti a rozhodli se, že si večer užijí. Náladu jim nezkazil ani fakt, že Dyk nakonec neproměnil nominaci a Zpěvákem roku se stal Dan Bárta.

"Skvělé! Tady se kouří," zvolala Táňa poté, co po skončení přenosu otevřela dveře do restaurace Theatro. Společně se svým partnerem a přáteli zasedli ke stolu a zábava mohla začít.

Posezení u vína se jim ale po nějaké době omrzelo a zatímco Dyk pokračoval s ostatními, Vilhelmové se zachtělo tance a na chvíli se od partičky odpojila.

Na parketu, kde v té době tančili i Adela Banášová, Debbie nebo Petr Vojnar s Evou Čížkovskou, neměla konkurenci. Není divu, že se v mládí jednu dobu živila jako tanečnice. I ve StarDance dokázala, že jí pohyb není cizí.

Poslední taneček ale samozřejmě patřil Vojtovi, který si svou milovanou přišel vyzvednout. Společně se pak kolem druhé hodiny ráno vydali k domovu.

Foto: Herminapress.cz