Modelka Eliška Bučková (23) si letošní léto nemůže vynachválit! S přítelem Jakubem Malinou jim to skvěle klape a daří se jí i na poli pracovním.

Krásku navíc těší, že úspěšně bojuje s poruchou příjmu potravy. "Přibrala jsem asi pět kilo, úplně jsem přestala jíst potraviny s označením light a vyměnila je za bio," pochvaluje si kráska, která vyrazila do aquaparku u Pasohlávek na jižní Moravě, aby si tu užila vodních atrakcí a sluníčka.

"Když jsem byla dítě, milovala jsem všechny tobogány a skluzavky a řádila jsem na nich od rána do večera. Teď už jsem opatrnější. Ale miluji plavání, tak jsem si to tady užila i bez řádění na adrenalinových atrakcích," prozradila Eliška, která si vyzkoušela termální bazény a i ledové ochlazení.

Buckova

Delší dovolenou podle svých vlastních slov plánuje až tak v září nebo v říjnu, ale už teď ví, že si v zimě pojede zalyžovat do Špindlerova Mlýna. "Sport mám moc ráda, hýbu se pravidelně, snažím se využít každou volnou chvíli," nechala se slyšet Bučková.

"Koncem srpna na mě čeká taková milá akce, která se u nás pořádá už asi 15 let, a to pohádkový les pro děti, tak jsem tam přislíbila účast," prozradila svoje pracovní plány do konce léta modelka, která se na Moravě potkala i se svou kamarádkou Hanou Mašlíkovou.

Buckova-maslikova

Foto: Aqualand Moravia