Modelka Vlaďka Erbová (32) dnes řekla sladké ano fotbalistovi a známému bouřlivákovi Tomáši Řepkovi (39). Stalo se tak v prostředí luxusního hotýlku u Berounky, jen pár kilometrů od vily, kde bydlí.

Pár chtěl veselku do poslední chvíle utajit, tento záměr ale zamilované dvojici nakonec úplně nevyšel. V okolí hotelu Mlýn Karlštejn se nedlouho poté, co se zpráva o svatbě rozletěla do světa, objevilo množství paparazzi a televizních štábů.

Při výběru místa se možná novomanželé Řepkovi řídili i tím, aby na se místo nemuseli trmácet dlouhé hodiny. Nachází se totiž jen kousek od vily, kde v současné době žijí.

Slavnostního obřadu se zúčastnila asi padesátka hostů - byli to jen blízcí přátelé páru, mimo jiné modelka Dominika Mesarošová nebo "protekční spratek" Pavel Novotný. Sama Erbová se nechala před svatbou hned několikrát slyšet, že si rozhodně nepřeje velkou a okázalou svatbu se stovkami hostů.

Erbova-svatbaa-ltan

"Nechám si umělecké jméno Erbová, ale jinak budu používat jméno Řepková Bahenská, už kvůli dceři Viktorce," nechala se pár dní před svatbou slyšet modelka, která má se slavným sportovcem syna Marcuse.

Řepkovy děti z prvního manželství na svatbu pozvány nebyly. Například jeho dceru Veroniku zastihla zpráva ve Španělsku, kde je na dovolené.

Erbova-svatba

Foto: Herminapress.cz