Moderátorku Evu Decastelo sice spousta lidí podezírá z toho, že jí nevoní nic co je levné, ale my jsme se přesvědčili, že opak je pravdou! Na křest hudebního cédéčka sopranistky Pavlíny Senić totiž dorazila v zářivých zlatých huculkách, které evokovaly scénu ze známého českého filmu Bota jménem Melichar.

Byly doslova k nepřehlédnutí a drobná moderátorka musela každému vysvětlovat, jak k nim přišla a kde si je všechny dotazující se dámy mohou také pořídit. „Byla jsem na jedné akci v Bílé labuti a jelikož jsem tam dorazila o něco dřív, rozhodla jsem si ji projít, protože do tohohle obchodního domu jsem nezavítala ani nepamatuji. No a představte si, že jsem je zahlédla někde vystavené ve vitrínce a strašně se mi líbily. Napadlo mě, že tady by je mohli mít dokonce za dobrou cenu a měla jsem pravdu. Stáli mě jenom pětikilo! To nemá ani cenu spravovat – kdyby se mi roztrhaly, tak je prostě vyhodím a basta,“ svěřila se Eva.

Pokud tedy v příštích dnech uvidíte, jak se z obchodního domu Na Poříčí hrnou davy dam, kterým nožky zahřívají zlatými flitry pošité válenky, budete už vědět odkud vítr vane! Vždyť to znáte milé dámy, pokud se vám na někom něco líbí a dozvíte se odkud to je, rozhodně si to půjdete alespoň vyzkoušet, abyste zjistily, zda vám to sluší!

Foto: Herminapress