Cestovat s moderátorkou Evou Decastelo (35) znamená, že se rozhodně nebudete nudit. Přesvědčily se o to i hvězdy muzikálu Mamma Mia, s nimiž se vypravila do švédského Stockholmu.

Vše začalo už na letišti Václava Havla, kde se všichni účastníci zájezdu před odletem sešli. "Podařilo se mi ztratit kreditní kartu, tak jsem ji hned zablokovala, abych ji vzápětí našla," svěřila se Eva.

Tím ale její útrapy neskončily, naopak! Na palubě letadla směřujícího do Stockholmu cestovala také kočka, což moderátorka trpící alergií záhy pocítila. Začaly jí otékat oči a na bezstrarostnou cestu to rozhodně nevypadalo.

"Zachránila mě až letuška, která mi po vyplnění několika formulářů dala nějaké léky, po nichž se mi naštěstí ulevilo," pokračovala Decastelo ve výčtu neuvěřitelných náhod.

V samotném Stockholmu ale na strasti rychle zapomněla. Švédskou metropoli i muzeum skupiny ABBA si rychle zamilovala, stejně jako Roman Vojtek, Jitka Asterová a Janis Sidovský. "Úžasné město, jeho návštěvu můžu všem jen a jen doporučit," zářila Eva.

Úsměv na rtech ji ale přešel, když druhý den výprava dorazila na stockholmské letiště Arlanda. "Přišla jsem k odbavovací přepážce, kde mi řekli, že moji letenku nemají v systému. Trvalo hodinu a půl, než se celá věc vysvětlila a já si pořádně oddechla," zavzpomínala moderátorka, která si pobyt na severu málem nedobrovolně prodloužila.

"Vyrazit se mnou, to je záruka toho, že má člověk o zábavu postaráno," smála se.

Foto: Herminapress.cz a archiv