Horké počasí, zpocená těla, zpěv, výkřiky a nadšení. Tak vypadal koncert Ewy Farne ve slovenské Tatralandii. Stovky polonahých fanoušků se tísnili pod pódiem, aby jim z vystoupení oblíbené zpěvačky neuniklo vůbec nic.

"Absolutně jsem takové nadšení nečekala. Obvykle zpívám mnohem později, kdy je pódium nasvícené a šou má jiný charakter. Tady jsem vystoupila krátce po poledni a užila si atmosféru jako dlouho ne," přiznala překvapeně Ewa krátce po koncertu.

"Publikum reagovalo skvěle. Zřejmě k uvolněné a spontánní náladě přispělo i to, jak málo byli všichni oblečení. Nikoho jakoby nic nesvazovalo a mohl se projevit naplno. Vlastně mě napadá, že by na koncerty mohli všichni chodit podstatně méně oblečení," smála se.

Během odpoledne si užila ještě dalších lákadel, která Tatralandie nabízí. Nakonec ale alespoň na chvíli zamířila ven do přírody.

"Jsem pořád hodně na cestách po koncertech. Možnosti vyběhnout si do přírody proto rychle využívám. Do konce prázdnin mě čeká ještě řada vystoupení a pracovní bude i podzim," řekla zpěvačka, která nedávno vydala nový singl Leporelo, natočila videoklip s fanoušky a v dohledné době ji čeká vydání alba se stejným názvem.

Foto: Archiv