Na začátku byla touha po postavení domu podle vlastních představ, pak pečlivý výběr pozemku a nakonec sídlo ve stylu bungalovu nedaleko Prahy, který se stal domovem Michala a Marcely Davidových, jejich dcery Kláry a vnuka Sebastiana.

Díky Sébovi, jak mu pyšný dědeček říká, dům ožil dětským smíchem a díky suvenýrům a věcí z cest do zemí, které mají manželé rádi, zase exotikou. Stojí tady Buddha, dřevěné sošky, různí sloni a další předměty z milovaného Thajska, Číny či Toskánska. "Vždy chci mít kolem sebe kus země, kterou miluji. Lidé, kteří sem přijdou, se tady cítí dobře a hlavně my se tady cítíme dobře. Je to "zámeček" podle našeho vkusu a jsme v něm spokojení," říká zpěvák a hitmaker.

Rodina miluje přírodu a proto jsou všude kolem vidět přírodní materiály jako je dřevo a kámen, které má Michal David rád a které podle něj patří do života. Záležet si manželé dali i na zahradě, která je ukázkou rozmanité fauny. I materiály jsou tady velmi zajímavé. "Dlažba je z brazilského šutru, keramickou jsme odmítli."

Nahlédněte do fotogalerie, kde najdete další fotky jedinečného sídla Davidových.

 

Foto: Lenka Hatašová