Časopis Glanc odstartoval nový projekt „Objevte svůj glanc“, do kterého se můžete zapojit i vy. První z dvanácti glancovních žen, které postupně vybereme z řad našich čtenářek, si vyzkoušela školu líčení v Lancôme Beauty Institutu. Chcete vědět, co se naučila a jak se jí to líbilo? Podívejte se na video!

„Většinou si vystačím s řasenkou a BB krémem“, přiznává maminka ročních dvojčat Bára (30) a dodává: „S dětmi jsem pořád v jednom kole, ale když je ta správná příležitost, ráda se hezky nalíčím. Proto mě lákala možnost vyzkoušet si práci s make-upem a dalšími produkty s pomocí profesionální make-up artistky a přiučit se něco nového.“ Bára se od vizážistky Hanky Seemanové dozvěděla během líčení mnoho zajímavých tipů – například jak efektivně nanášet a vrstvit oční stíny, aby vydržely co nejdéle, jak vymodelovat obličej pomocí tvářenky, nebo jak si na víčku vykreslit dokonalou linii pomocí očních linek.

Ve finále jsme Báře odlíčili polovinu obličeje, aby si zkusila vytvořit pod dohledem vizážistky Hanky výsledný look úplně sama. Jak se to povedlo, zjistíte nejen z naší reportáže, ale i na stránkách časopisu Glanc, který vychází už dnes!

V prvním dílu projektu Objevte svůj glanc jsme se zaměřili na tvář, ať už jde o líčení nebo péči o pleť. Těšit se můžete na řadu zajímavých a inspirativních článků!

Zdroj: Youtube

Chcete si také vyzkoušet lekci líčení v Lancôme Beauty Institutu? Soutěžit o ni můžete zde!