Lucie Benešová pozvala do své překrásné kuchyně časopis Glanc a během focení se podělila o úžasně rychlý recept na zapečené papriky ve stylu středomořské kuchyně. 

Doma je Lucie v kuchyni nejčastěji, je to centrální místnost útulného bytu v klidné části Prahy. Paní domu miluje rychlé vaření. Důvod je prostý – velká rodina a málo času. Domácnost totiž obývá vedle manžela, herce Tomáše Matonohy, s dětmi Laurou (1), Štěpánem (7), Sárou (14) a Luciánem (16). Její kuchyně je vyrobená na míru ve stylu La Provance, aby měla tu správnou patinu. Doma většinou vaří Lucie, její manžel Tomáš je kuchař sváteční. "Dělá třeba úžasné steaky a špagety snad na dvě stě způsobů," chválí ho herečka. "Jinak tady ale samozřejmě vládnu já. A vařím jídla, která jsou hotová do půl hodiny, jinak to neberu. Jeden z těch rychlých receptů jsou zapečené papriky s balkánským sýrem. Jednou jsme přišli nečekaně na návštěvu ke kolegovi Pepovi Poláškovi a jeho žena nám narychlo udělala právě tuhle pochoutku. Pili jsme k ní vínko a najedli jsme se všichni náramně."
Podívejte se na video, ve kterém vám Lucie názorně předvede, jak je jednoduché si tuhle pochoutku uvařit. A pokud vám učaruje její kuchyň, kupte si nové číslo časopisu Glanc, s Vendulou Svobodovou na obálce a inspirujte se!
Zdroj: Youtube