Pokud jste nestihli v pátek 30. 5. na pražském Sofijském náměstí navštívit úvodní akci k Exotic Food Festivalu, nevadí. Hlavní svátek exotických chutí totiž proběhne v sobotu 15. června od 10 do 19 hod. na Tylově náměstí v Praze!

Exotic Food Festival vám umožní ochutnat exotická jídla z celého světa. Je to první akce svého druhu v ČR, která slibuje přinést neobyčejné zážitky a to nejlepší z toho, co zástupci cizineckých komunit žijících v ČR mohou nabídnout. Připraveny budou speciality z celého světa.

V multikulturních stáncích se na vás budou těšit kuchyně z Ugandy, Kypru, Ruska, Malajsie, Konga, Mexika, Jižní Korey, Turecka, Japonska, Indie, české zapomenuté speciality a mnoho dalších delikates.

Kromě ochutnávek jídla a pití na vás čekají kulinářské workshopy (tradiční příprava kávy, výroba sushi a vietnamských závitků, příprava afrických specialit a další), soutěže pro odvážné, program pro děti (indické workshopy), ale hlavně nabitý kulturní program plný netradičních hudebních a tanečních vystoupení. Vstup na festival je zdarma, návštěvníci zaplatí pouze samotné pokrmy.

Tak vzhůru do světa!

Foto: Archv