Modelka Gabriela Dvořáková (22), která se proslavila románkem s Leošem Marešem (36), měla "ulovit" zpěváka Václava Noida Bártu (32). Ona sama to ale vehementně popírá!

"My spolu ale nejsme. Zkontaktovali jsme se na facebooku, trošku jsme se připili a kvůli tomu, že jsme oba Štíři a jsme dost energičtí, vše vyústilo v to, že jsme si dali pusu," řekla kráska, která se před nedávnem rozešla s bohatým synkem, "zlatým mládežníkem" Jakubem Malinou. Ten shodou okolností zrovna randí s Noidovou bývalkou, modelkou Eliškou Bučkovou (23).

"Vašek je velmi sympatický, ale zatím se nejedná o žádný vztah. I když připouštím, že mám ráda tmavší typy a muže, co mají ramena přes celá záda," nechala se slyšet na představení italské kosmetiky Natinuel.

To, že Bučková chodí s jejím, pořádně movitým bývalým, jí prý vůbec nevadí. "Známe se z akcí. Mě byla Eliška vždycky sympatická. To, že začala chodit s Kubou, mi vůbec nevadí. Přeju jim jen to nejlepší," nechala se slyšet Dvořáková, jejímž snem je povolání učitelky. "Dám měsíčně čtrnáct tisíc za byt, takže si o mé vysněné práci mohu zatím jen nechat zdát," dodala s tím, že ji živí prodej inzerce pro jednu televizní společnost.

Foto: Archiv