Modelka Petra Faltýnová (35), která se nedávno rozešla s Leošem Marešem (37), se zase svlékla! Ona a další krásky pózovaly na exotickém ostrově Bali, kde se fotil ostře sledovaný kalendář.

"Nejdramatičtější bylo focení titulní fotografie kalendáře, kde všech sedm modelek pózovalo pouze v kalhotkách, čímž vzbudily pozornost místních domorodců tak, že se muselo focení přerušit na dvě hodiny, než dorazila policie," zavzpomínal fotograf kalendáře Automyčka Express Jaroslav Urban.

"Nejradši mám fotografii, jak Tereza Fajksová tahá v rybářské sítí namotanou Petru Faltýnovou. Ono to vypadá jako sranda, ale musím říct, že tam málem Petra vypustila duši," dodal fotograf.

"Při rozhodování přijmout nabídku focení kalendáře u mě rozhodovalo mnoho aspektů. Výběr destinace, fotograf, druh fotografií a profesionální tým," nechala se slyšet Fajksová.

Tereza Fajksová a Petra Faltýnová

"Když mi bylo řečeno, že místem focení je Bali, fotografem Jaroslav Urban a fotografie budou vtipného charakteru, neváhala jsem ani minutu," dodala Miss Earth 2012.

O sexy pózy není nouze.

"Focení byl pro mě jeden velký zážitek. Jsem žena činu a baví mě vymýšlet a zaznamenávat bláznivé náměty. Asi nejvíce mě bavilo focení s Petrou Faltýnovou a Gabčou Kořínkovou, kde za hlavní hvězdy byla zvířátka," uzavřela šťastná Fajksová.

Faltýnová se dost odvázala.

Foto: Jaroslav Urban a Herminpress.cz