Modelka Petra Faltýnová (35) si na nedostatek práce nemůže stěžovat. I proto se snaží trávit s dcerou Adriankou (4) každou volnou chvilku.

"Když nepracuji, je pro mne důležité, abych strávila svůj veškerý volný čas s Adriankou. Když trénuji, tak si pohraje v dětském koutku," říká kráska. Dcera jako by jí z oka vypadla, možná tak Faltýnové vyrůstá zdatná následovnice!

"Občas jí to nedá a jde se podívat, jestli maminka opravdu poctivě cvičí," směje se Petra, kterou jsme zastihli v karlínském fitness klubu Holmes Place.

Faltynova-dcera2

Modelka chodí cvičit dvakrát týdně, kdy utužuje tělo pod dohledem trénéra Víta Živného, jinak ale téměř každý den cvičí na Power Plate doma. Nejvíce jí vyhovuje, že za krátký čas má viditelně pevnější tělo.

"Stačí mi cvičit pouze 30 minut třikrát týdně a během prvního měsíce jsem už viděla první výsledky, ale já jsem do sportování byla vždy zapálená, takže trénuji téměř každý den," říká Faltýnová.

"Nemám ráda stereotyp, takže mne Vítkův přístup k tréninkům velmi baví a musím říct, že nemám vůbec čas se nudit," dodává energická Petra. Když modelce zbývá čas, ráda využije relaxační zóny, kterou Holmes Place v Karlíně nabízí, hlavně bazénu.

faltynova

Foto: Archiv