Herečka Daniela Šinkorová (41) má letos pořádně napilno! Začala moderovat VIP zprávy, zkouší muzikál Mamma Mia a nezanedbává ani divadlo!

Na prknech Divadla Palace se navíc potkala se svým kolegou Jiřím Langmajerem, s nímž účinkuje také ve zmíněném muzikálu, který sází na hity skupiny ABBA.

"Manželský poker je parádní hra a i já se při ní skvěle bavím. Je to pro mne tak trochu vysoká škola taktiky a strategie ve vztazích," nechala se slyšet.

"Už jsem na světě nějaký ten rok, ovšem řadu fint v manželském vztahu jsem objevila až po přečtení scénáře. Je to prostě situační komedie z reálného života, takže se v ní možná někdo alespoň v náznaku pozná," vysvětlila představitelka hlavní ženské role.

"Marc Camoletti je autor, který miluje zápletky a dokáže z nich dostat maximum humoru, a to se mu podařilo i v Manželském pokeru. Tahle komedie je v zásadě o ješitnosti. Hrajeme poker, ale bez karet," zhodnotil hru zkušený Langmajer.

Zmíněný manželský pár, Bernarda a Jacqueline, doplňují v představení neméně vydařené postavy a postavičky. Gertrudu hraje Kateřina Pindejová, Brigitte Adéla Gondíková nebo Andrea Kerestešová, Jennifer Michaela Sejnová, Roberta ztvárňuje Petr Stach a Bertranda Jan Krafka. Režisérem je Petr Hruška.

Foto: Herminapress.cz