Modelka Eva Čerešňáková (27) a Muž roku 2011 Martin Gardavský (27) ruku v ruce na romanické procházce na Pražském hradě? Že by se zrodil nový pár českého showbyznysu?!

Zamilované pohledy, láskyplné dotyky… Skoro to vypadalo, že ti dva spolu opravdu chodí. Ve skutečnosti šlo o focení kampaně pro novou kolekci Vytvořeno námi návrháře Marko Lopatiče.

"Myšlenka kolekce mě zaujala, je za ní hloubka a dává smysl. Navíc jednoduchý motiv české vlajky a národní trikolory pomáhá pocítit, kam patříme, proto jsem Markovi na spolupráci kývla," nechala se slyšet Eva.

"Ať cestuji kamkoliv, vím, odkud pocházím, a i když jsou na světě krásná místa, člověk patří do své vlasti a rád se do ní vrací," dodala.

"Můj vztah k České republice je nesmírně kladný. Snažím se vidět pouze pozitiva. Pokud člověk stráví nějaký čas ve městě, jakým je třeba Sao Paulo s dvaceti milióny obyvatel, tak si teprve uvědomí, jak snadné a krásné je žít například v Praze," nechal se slyšet Gardavský.

"Je úžasné i to, že se všude dostanete pěšky. A to ještě nemluvím o bezpečí, které se dle mého názoru blíží k nejlepším v Evropě," dodal.

Foto: Archiv