Ano, je to tak! Krasavci a hvězdy mladého českého showbyznysu Vojta Dyk (29) a Tomáš Klus (28) se v nové pohádce Jana Svěráka skutečně proměnili v prince. Máme pro vás video!

Před kamerou se z nich stali pokrevní bratři – Dyk představuje zbrklého Pepu, Tomáš Klus nepozorného Jana a do trojice se s nimi sehrál nejmladší Zdeněk Piškula coby nerozhodný Matěj. Dyk a Klus mají na svém kontě předchozí herecké zkušenosti a úspěšné hudební kariéry, tudíž byli v hudební pohádce jasnými favority.

„Hrát dnes v pohádce je příjemně očistný a oživující proces. V době, které schází smysl pro šťastné konce, zažijete náhle to, co je vlastní vaší podstatě. Navíc pohádku se rozhodne natočit jen ten, komu se podařilo zůstat dítětem, a je tedy velmi bohatým člověkem, jenž obohacuje i své okolí prostým svébytím – tvůrčím přístupem k životu. Ono okolí, jehož jsem se, poctěn, stal součástí, pak nemá potřebu být na někoho nenaladěno a všem je v blízkosti takového tvůrce dobře. Jsem Janu Svěrákovi vděčný za pěkných pár chvil dětství,“ vzpomíná na pohádkové natáčení herec a zpěvák Tomáš Klus.

Nová pohádka z dílny autorské trojice Svěrák–Uhlíř–Svěrák bude mít premiéru 14. srpna.  Už teď se ale můžete podívat na videoklip!

Zdroj: Youtube