Zpěvačka Ewa Farna (19) si coby porotkyně Česko Slovenské SuperStar nejednou vyslechla zdrcující kritiku. S přibývajícími koly se ale, zdá se, konečně našla.

Na začátku soutěže se mladá zpěvačka možná musela řídit pokyny dramaturga a režiséra. Nebylo by překvapením, kdyby ji televize Nova a Markíza v honbě za větší sledovaností tlačily do polohy mírně zpovykané a do jisté míry kontroverzní hvězdy. "Jsem tam sama za sebe," bránila se zpěvačka a s každou nedělí přicházela o část svých fanoušků.

V posledních kolech nastal výrazný posun. Farna ubrala na afektovanosti, začala být sama sebou a její porotcovské výkony už snesou srovnání s jejími zkušenějšími kolegy, Palo Haberou a Ondřejem Soukupem.

Došlo dokonce i na vtípky, tentokrát však jejich hrdinkou není sama zpěvačka. "Tak jenom Chuck Norris dokáže propojit USA a USB," zahlásila Ewa v posledním kole. A to nebyl zdaleka jediný její bonmot, který ocenili i sami diváci. Nezbývá než doufat, že tahle "tvář", která Farne svědčí, vydrží až do finále.

Foto: Herminapress.cz