Termín Festivalu Evolution, si zapisují zájemci o novinky, trendy a inspiraci pro zdravý a aktivní život do svých diářů už deset let.

Jubilejní ročník mezinárodní akce, jíž se zúčastňují přední firmy z oblasti výživy, biopotravin nebo osobnostního růstu, se letos uskuteční na Výstavišti v pražských Holešovicích od 11. do 13. dubna.  Festivalový program zaujme především ženy. Pořadatelé kladou důraz na výběr toho nejlepšího a nejzajímavějšího z oblasti zdravých potravin,  celostní medicíny, biokosmetiky nebo cvičení.

Dubnový Festival Evolution tak pod jednou střechou nabízí pět veletrhů a tři dny doslova nabité programem.

BIOSTYL je určen pouze pro vystavovatele s certifikovanými bioprodukty – potravinami, kosmetikou, doplňky stravy nebo textilem. ZDRAVÍ prezentuje výrobky a služby z oblasti zdravé výživy, přírodní produkty, kvalitní regionální potraviny i společnosti z oboru přírodní medicíny, nových diagnostických metod, prevence a celkové tělesné i duševní rovnováhy.

IMG_5186

Veletrh ECOWORLD se soustředí především na vystavovatele, kteří nabízejí výrobky šetrné k životnímu prostředí, energeticky úsporné a nezatěžující přírodu. ALTERNATIVA prezentuje známé i zcela nové obory a techniky, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti. INSPIRACE návštěvníky seznámí s různými myšlenkovými směry a metodami osobního rozvoje, představí nové vzdělávací projekty a metody, ale také třeba aktivní odpočinek nebo získávání nových zážitků.

Kromě tří stovek stánků s přehlídkou nejnovějších produktů, trendů a služeb z oblastí bioprodukce, zdravého životního stylu, osobního růstu, či ekologie, se představí řada českých i zahraničních hostů se svými přednáškami, workshopy, poradnami či uměleckými aktivitami. Programová i prezentační část se vzájemně podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. 

Více informací najdete na www.festivalevolution.cz.

Foto: Archiv